شناسه پست: 4005
بازدید: 25

QuickTime

کوئیک‌تایم QuickTime نرم‌افزار پخش‌کننده چند رسانه‌ای است که توسط شرکت اپل توسعه یافته‌است. این نرم‌افزار قادر به مدیریت فرمت‌های دیجیتال ویدئو، تصویر، صدا و تصاویر سراسرنما است. این نرم‌افزار برای اولین بار در دسامبر ۱۹۹۱ منتشر شد.

دانلود نرم افزار QuickTime
تصویری از محیط نرم افزار QuickTime

نرم افزاری که به شماا امکان پخش و ثبت file های صوتی و تصویری را  با هر حجم و اندازه ای را می دهد. هنگام نصب QuickTime Player و QuickTime Pro ، این نرم افزارها با یکدیگر کار کرده و شرایطی متعادل را برای شما همچون digital media delivery system فراهم خواهند کرد. QuickTime 7 نرم افزاری است از نوع digital media ، برای دو System عامل Mac و Windows بر اساس System های  با کیفیت ، جهت ساخت و پخش file های صوتی و تصویری بر روی internet می باشد. گذشته از پخش File های MPEG-4 و MP3 ، قابلیت پشتیبانی از track های timecode مانند MIDI ها همچون : Roland Sound Canvas و GS format extension ها را نیز دارا می باشد. QuickTime همچنین از format های Standard مخصوص web شامل : HTTP ، RTP  و RTSP نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، از format های مخصوص image شامل : JPEG ، BMP ، PICT ، PNG و GIF نیز پشتیبانی کرده است.

برای بخش و اصلاح فایل های MOV  در نرم افزار های تدوین مثل پیریمیر Adobe Premiere  و دیگر نرم افزار ها فقط کافیست نرم افزار QuickTime  را نصب کنید تا بتوانید فایل های MOV  را پخش کنید
می توانید از قسمت زیر این نرم افزار را دانلود کنید
QuickTime دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار کویک تایم ؛ دانلود نرم افزار کوئیک تایم ؛دانلود نرم افزار QuickTime، کویک تایم چیست؟

 

نویسنده

دنیای فریم ها
مدیر سایت استدیو دنیای فریم ها - فیلم بردار - عکاس - تدوینگر- انیماتور - طراح